Samorząd Studentów Wydziału Prawa i Administracji UW

Komisja Promocji i Organizacji

Komisja zajmuje się przede wszystkim organizacją wydarzeń wydziałowych oraz ich promocją, jak również sympatyzowaniem kanałów samorządu w social mediach. Działamy poprzez różne kanały. Znajdziecie nas na YouTube, Instagramie oraz Facebooku, to tam możecie być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami!

Do naszych dotychczasowych flagowych akcji możemy zaliczyć m.in Żółtodziób, Otrzesiny, Mikołajki, Posesję, Turniej w Piłkę Halową WOŚP oraz coroczne edycje Bluz WPiA.

Jednakże nie samymi imprezami Student żyje - komisja zajmuje się także organizacją turniejów sportowych oraz intelektualnych!

W dobie zdalnego nauczania staramy jak możemy, aby zapewnić studentom chwile wytchnienia i rozrywki bez wychodzenia z domu z tego też względu ruszyliśmy z najnowszym fanpagem naszej komisji, ponieważ do tej pory zajmowaliśmy się głównym fanpagem Samorządu Studentów. To właśnie tam, na stronie Komisji Promocji i Organizacji będziemy publikować nasze nadchodzące akcje. W planach mamy organizację m.in turniejów e-sportowych, wywiadów w ramach „Sprawnych Rozmów” oraz turniejów w taboo czy kalambury.

Jako Komisja stawiamy  na współpracę z innymi Wydziałami oraz z kołami naukowymi działającymi na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zajmujemy się także współpracą z liceami i wszechpojętą promocja wydziału w tych placówkach. W ramach przygotowania do matury Komisja Promocji i Organizacji pomaga Wydziałowi przy organizacji praWOStartu.

Komisja Promocji i Organizacji jak wskazuje sama nazwa składa się z dwóch trzonów:

  1. Sekcja promocji, która obejmuje: sekcję sponsorską oraz sekcję social media (w tym sekcja grafik, sekcja copywriting oraz sekcja Instagrama)
  2. Sekcja organizacji, a więc sekcja organizacyjna oraz sekcja ds. Współpracy z Wydziałem i Liceami.

Nasza komisja to nie tylko bluzy i imprezy - to przede wszystkim społeczność, która tworzy coś niezwykłego i chce zintegrować studentów. Pamiętajcie wszystko zaczyna się od promocji i organizacji!


Komisja Promocji i Organizacji
Facebook: facebook.com/promorg

Instagram:  instagram.com/sswpiauw